Bugun...
MHP'Lİ VEKİLLER PINARBAŞINDA
Tarih: 02-08-2019 10:17:00 Güncelleme: 02-08-2019 10:17:00 + -MHP'Lİ VEKİLLER PINARBAŞINDA

   MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ile MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu'nu ziyaret etti. MHP İl Başkanı Serkan Tok ile İl Başkan Yardımcısı Cemil Demirel'in de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Uzunluoğlu, Belediyenin çalışmaları hakkında heyete bilgiler verdi.
   Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Kayseri ziyaretinde Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu'na da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İl Başkanı Serkan Tok ve İl Başkan Yardımcısı Cemil Demirel'in de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Uzunluoğlu, Belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında Milletvekili Enginyurt'a bilgiler verdi. 
   Mazbatamızı alır almaz çalışmalara başladık diyen Başkan Uzunluoğlu, rutin belediyecilik hizmetlerimiz dışında Pınarbaşımız için önemli projelerimiz var. İnşallah bu projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Çünkü Pınarbaşı’nın bizim için manevi değeri çok büyük dedi. Milletvekili Cemal Enginyurt'ta Başkan Uzunluoğlu'na çalışmalarında başarılar diledi ve üzerlerine düşen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti. Başkan Uzunluoğlu daha sonra Milletvekilleri onuruna akşam yemeği verdi. Yemeğe Pınarbaşı Kaymakamı Aziz Oğuz Alemdaroğlu'da katıldı.
   Haber: Mehmet Yılmaz

 

           

           
Bu haber 252 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR