Bugun...
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDE KURBAN BAYRAMI ZİRVESİ
Tarih: 08-08-2019 10:15:00 Güncelleme: 08-08-2019 10:15:00 + -İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDE KURBAN BAYRAMI ZİRVESİ

   Şehir Hastanesi ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimleri ile acil, mikrocerrahi ve enfeksiyon uzmanları İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya geldiler.
   Toplantıya İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr İlhami Çelik, Erciyes Üniversitesi Başhekim Prof. Dr. Ahmet Güney ile acil, enfeksiyon ve mikro cerrahi hocaları iştirak ettiler.
   Toplantının açılışında konuşan İl Sağlık Müdürü Benli; “Daha önce de yapmış olduğumuz ve pozitif dönüş aldığımız toplantının çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Yine hep birlikte bir çalışma yaparak ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçmek istiyoruz. Her biriniz çok büyük gayret gösteriyorsunuz. Biz de sizleri desteklemek adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Geçen sene bayram günlerini paylaşarak mikrocerrahi alanındaki il dışı sevklerimizi minimize etmiştik. Bu sene yine Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri, Şehir Hastanesi ve Özel Hastaneler ile koordineli şekilde çalışacağız” dedi.
   Hastaneler arası işbirliği ve acil sağlık hizmetlerinin işleyişi ile alakalı konuların masaya yatırıldığı toplantıya, yaklaşan Kurban Bayramı münasebetiyle meydana gelebilecek yaralanmalar hususunda alınması gereken önlemler, mikrocerrahi alanında ilimizde meydana gelen ihtiyaçlar ve ihtiyaçların karşılanmasına yönelik planlamalarla devam edildi.
   Haber Merkezi
Bu haber 293 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR