Bugun...
ERCİYES KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ KOOPERATİFİ GENEL KURULU YAPILDI
Tarih: 04-02-2020 10:28:00 Güncelleme: 04-02-2020 10:28:00 + -ERCİYES KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ KOOPERATİFİ GENEL KURULU YAPILDI

   TEK LİSTEYLE GENEL KURULA GİDİLDİ!
  
***Uzun süreden beri tedavi gören ve 31 Aralık tarihinde vefat eden Mehmet Ali Çevrim’in başkanlığını yaptığı S.S. Erciyes Küçük Sanayi Sitesi’nin genel kurulu yapıldı. Tek listeyle yapılan genel kurul da KAYMOS Başkanı Ercan Sarıkaya ve yönetimi seçildi.
   S.S. Erciyes Küçük Sanayi Sitesi’nin olağan genel kurulu yapıldı. Tek listeyle yapılan genel kurul da KAYMOS Başkanı Ercan Sarıkaya ve yönetimi seçildi.
   Uzun süreden beri tedavi gören ve 31 Aralık tarihinde vefat eden Mehmet Ali Çevrim’in başkanlığını yaptığı, rahatsızlığı boyunca de başkanlığa Hayri (Orhan) Temiz ile Şaban Sözduyar’ın vekaleten yürüttüğü S.S. Erciyes Küçük Sanayi Sitesi’nin genel kurulunda her ikisi isim ve yönetimi de tekrar aday olmadı. 877 üyeli olmasına rağmen ancak 152 üyenin oy kullandığı ve Divan Başkanlığını Hacı Çveikel’in yaptığı genel kurul da tek listeyle yapılan genel kurul da KAYMOS Başkanı Ercan Sarıkaya ve yönetimi seçildi.
Bugün görev dağılımın yapılması beklenen Ercan Sarıkaya’nın yönetiminde şu isimler yeralıyor:
Mustafa Özcan, Nurullah Yüksel, İsmail Işık, Mehmet Yalçın, Hasan Murt, Celal Doğan, İsmail Gürses ve Celal Temizsoy.
Denetim Kuruluna ise Hacı Çevikel, Mustafa Andaç ve Fatih Ördek seçildi. Genel kurulda en geç Mayıs ayında alış-veriş merkezinin mutlaka faaliyete sokulması kararı da alındı.
  Haber Merkezi
Bu haber 343 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR