Bugun...

CHP’DE İL KONGRESİ YARIN YAPILACAK !
Tarih: 08-02-2020 09:49:00 + -            CHP’DE İL KONGRESİ YARIN YAPILACAK !

ÖZER VE ASLAN YARIŞACAK!
   *** Yarın CHP İl Kongresi yapılacak. İl Kültür Müdürlüğü Sosyal Tesisleri’nde yapılacak İl Kongresi’nde mevcut İl Başkanı Ümit Özer ile eski il başkanlarından Avukat Mustafa Aslan yarışacak. 452 delegenin oy kullanacağı kongrede iki aday kıran kırana yarışacak.
   Yarın CHP İl Kongresi yapılacak…
   İl Kültür Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde yapılacak İl Kongresi’nde mevcut İl Başkanı Ümit Özer ile eski il başkanlarından Avukat Mustafa Aslan yarışacak. 452 delegenin oy kullanacağı kongrede iki aday kıran kırana yarışacak…
   Pazar günü saat 10.00’da İl Kültür Müdürlüğü Sosyal Tesisleri’nde başlayacak İl Kongresine Divan Başkanlığı’nı parti Genel Merkezi tarafından görevlendirilen Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal yapacak.
   İl Kongresi’nde İl Başkanı ile birlikte 25 İl Yönetim Kurulu üyesi ile 20 Kurultay delegesi seçilecek. 9’da İl Disiplin Kurulu üyesi seçilecek. Kongrede 417’si ilçelerden seçilmiş delege 35’ü doğal bir de milletvekili olmak üzere toplam 452 delege oy kullanacak.
   Mevcut İl Başkanı Ümit Özer’i milletvekili Çetin Arık ve ekibi destekliyor… Av. Mustafa Aslan’ın ise mevcut İl Başkanı Ümit Özer ve Çetin Arık’a muhalif olan cephe destek veriyor.
   Seçin adeta bıçak sırtında…
   452 delegenin tamamı oy kullanırsa yarısı olan 226’nın bir fazlası 227’i bulan İl Kongresini kazanmış olacak…
   Yani durum bu kadar kritik…
   Bakalım yarın ki kongre sonunda kim kazanacak?
Bu haber 671 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR