Bugun...
AK PARTİ İL BAŞKANI ŞABAN ÇOPUROĞLU;
Tarih: 24-07-2019 10:31:00 + - AK PARTİ İL BAŞKANI ŞABAN ÇOPUROĞLU;

            “ŞEHRİMİZİ İLGİLENDİREN ORGANİZASYONLARIN İÇİNDEYİZ”

   Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu yerel gündemi değerlendirdi. Çopuroğlu, şehrimizi ilgilendiren organizasyonların içerisindeyiz ifadesini kullandı.
   İl Başkanı Şaban Çopuroğlu; “Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç ile Sarız ilçemizde yeni açılan yolun bulunduğu yerde incelemeler yaptık. Sarız Belediye Başkanımız Baki Bayrak ve ekibi istişare etme fırsatı bulduk. Sarızımıza hizmet etme noktasında güzel bir atmosfer oluşturuldu” dedi.
   İl Başkanı Çopuroğlu;  Pınarbaşı ilçemizde de Hem Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç, hem de Memduh Uzunluoğlu başkanımız orada fikir alış verişinde bulunduk. İl ve ilçe teşkilatlarımızla toplantılarda gerçekleştiriyoruz. Büyükşehir Meclis üyelerimizle zaman zaman toplantılar gerçekleştiriyoruz. Belediye başkanlarımızla da uyumlu bir çalışma başlatmış olduk. Diğer taraftan Kocasinan ilçe Danışma toplantımızı da gerçekleştirdik. Tüm Belediye başkanlarımızın iştirakleri ile bir sinerji oluşturduğumuza inanıyorum. Bu arada STK’larla olan diyaloglarımız devam ediyor. Geçtiğimiz cumartesi günü KİMDER in toplantısına katıldık. Bizlerin göreve geldiğinde 4 Ağustosun hemen akabinde 5 Ağustosta KİMDER’in geçen yıl 13. düzenleniyordu. O zamanda iştirak ettik. Geçtiğimiz günde iştirak etmiş olduk. Belediyelerimizde boş durmuyor. Kocasinan Belediyemiz Kayseri’nin denizinde muhteşem bir program düzenledi. Yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Talas da ise Mustafa Yalçın Başkanımızın Türkiye’de ilk olduğunu düşündüğümüz bir programına katıldık. Bizi de heyecanlandıran bir organizasyondu. İlk ki Talas’ımızın Çömlekçi mahallesinde gerçekleştirildi. Programın özeti şu; Belediyemize müracaat edip mahallesindeki sorunu ileten talepler listeleniyor. Elektrikten tutunda asfaltına kadar. Nasıl bir sıkıntısı varsa bunları not ediyorlar hem de bir program dâhilinde 17 Mahallesinde üçer ya da dört günde önemli sorunlarını halletmek için başladılar. Çömlekçi mahallemiz Talas’ımızın en uzak mahallesi. Orada 150 personel ve 30 iş makinesi ile oradalar. Bizlerde bürokratların yanı sıra Milletvekillerimizle bu projeye destek vermek için katılım sağladık. Şu an Çömlekçide yapılabilecek ne varsa hemen müdahale ediliyor. Diğer taraftan Melikgazi İlçemizin de ilçe danışma meclisi var. Alınacak kararlar hayırlara vesile olur inşallah diye temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
   Haber Merkezi
Bu haber 5290 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR