Bugun...
AK PARTİ GENİŞLETİLMİŞ İL GENÇLİK KOLLARI DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Tarih: 10-12-2019 10:14:00 + -AK PARTİ GENİŞLETİLMİŞ İL GENÇLİK KOLLARI DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

ÖZHASEKİ; "GELMİŞ GEÇMİŞ TÜM İKTİDARLARDAN DAHA BAŞARILIYIZ"  

    Ak Parti Genişletilmiş İl Gençlik Kolları danışma Meclis Toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, "Türkiye Cumhuriyeti tarihi boyunca gelmiş tüm iktidarlar ile ekonomik yönden, sosyal yönden, hükümet etme noktasında değişik bakanlıkların faaliyeti yönünden baz alındığından hepsinden daha başarılıyız" dedi.  
   Genişletilmiş İl Gençlik Kolları danışma Meclis Toplantısında konuşan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, ”Gençliğimde daha sonra orta yaşlarımda ve bugüne kadar aynı çizgide yürüyen bir ağabeyiniz olarak, yavaş yavaş siyasete elveda diyecek bir ağabeyiniz olarak sizleri gördükçe iftihar ediyorum. Yerimize kimlerin geleceğini gördükçe hepinizden gurur duyuyorum.  Eğer ki yerime kötü bir insan gelmiş olsaydı gözüm arkada kalırdı. Bugün burada giderken eğer sizleri görmeseydik gözümüz arkada kalırdı. Ama gözümüz arkada değil" dedi.
   Özhaseki, "Ben 62 yaşındayım geriye doğru bakıyorum. Tek bir saniyesini bile getiremem. O yüzden bu zamanı doğru değerlendirmek lazım. Sizlere bazen zaman çok zor geçiyormuş gibi gelebilir. Biraz sıkıntılı geçiyormuş gibi gelebilir. Ama bu zamanı ilerde çok ararsınız. O yüzden bu zamanın kıymetini iyi bilmek lazım. Dış dünyada da iyiler ve kötüler arasında hızla süren bir mücadele var" diyerek konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Cumhuriyet tarihi boyunca yapılmış olan yolların çok daha fazlasını hem hava hem de karayollarında ortaya koyduk. Ekonomide başarılıyız. Artık tarih yazan, haritaları değiştiren yapılan tüm yanlışları ortaya çıkaran bir Türkiye var artık. Her alanda başarılıyız. Sizler her yerde başınızı dik tutun. Kötülükte gözü olanın Allah gözünü çıkarsın. İkinci mesele ise, önceden vesayet rejimi vardı. Bu sistemde halk seçer, Ankara’ya göndeririz ama orada kumpas kuran çeteler var. Rahmetli Menderes ile başladı. Onların başına çorap örmek için her şeyi yaptılar. İşte buna vesayet rejimi deniyor. Ama bunların hakkından kimse gelemiyordu. Elhamdülillah Ak Parti olarak biz kaldırdık.“
   Toplantıda Büyükşehir Belediyesi’nin gençlikle ilgili hizmetlerini anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Genç KAYMEK birimimizin kent merkezinde 11 tesiste ve tüm ilçelerde hizmetleri var. Genç KAYMEK Genlik Merkezleri akademik derslerle gençlerimizin daha donanımlı olmasına gayret gösteriyor” dedi.
   Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Huzur Çınarı biriminin gençler için daha huzurlu ailelerin oluşması yönünde gayret gösterdiğini, ayrıca gençlerin daha fazla okuması için kütüphane yatırımlarının sürdüğünü ifade eden Başkan Büyükkılıç, bu yıl düzenlenen Kitap Fuarı’na da yaklaşık 800 bin kişinin katıldığını açıkladı.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, konuşmasında Kayseri’yi her yönüyle turizm kenti haline getirmek için yaptıkları çalışmaları da anlattı.
   Haber Merkezi
Bu haber 101 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR