Bugun...
BAŞKAN UZUNLUOĞLU'NDAN BAŞHEKİM MUSTAFA ARIK'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Tarih: 30-11-2019 10:31:00 + -BAŞKAN UZUNLUOĞLU'NDAN BAŞHEKİM MUSTAFA ARIK'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, Pınarbaşı Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Mustafa Arık'a  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Uzunluoğlu, ziyarette başhekim Arık'a görevinde başarılar diledi.

                Pınarbaşı Devlet Hastanesi’nin bölgeye hizmet veren bir kapasiteye sahip olduğunun altını çizen Başkan Uzunluoğlu, biz belediye olarak yapabileceğimiz her şeyde yanınızdayız. Topluma hepimiz hizmet ediyoruz. Toplumu ne kadar daha huzurlu hale getirebiliriz, hepimiz bunun mücadelesini veriyoruz. Kurumları daha verimli hale getirmek için herkesin gayret göstermesi lazım. Devlet Hastanemiz sadece Pınarbaşımıza değil çevre ilçelerimize hatta bölgemize en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Buna inancım tamdır” dedi.

                Başhekim Mustafa Arık'ta, Başkan Menduh Uzunluoğlu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çok güzel bir hastanemiz var. Sistemin içerisinde yönetici olarak görev yapan birisiyim. Her hastanenin olduğu gibi buranın da birtakım sıkıntıları olabilir.  o sıkıntıları da kısa süre içerisinde halledip en iyi hale nasıl getirebiliriz bunun çabası içerisinde olacağız. İnsanımıza hep beraber hizmet vermeye gayret göstereceğiz. Hizmeti alanın da hizmeti verenin de mesut ve huzurlu olacağı bir ortam oluşturmayı temenni ediyoruz ifadelerini kullandı.

                Haber: Mehmet Yılmaz

 
Bu haber 273 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ