Bugun...

BÜYÜKKILIÇ GÖNÜLLÜ KÜLTÜR TEŞÜKKÜLLERİNİN TOPLANTISINDA KONUŞTU
Tarih: 03-02-2020 10:18:00 Güncelleme: 03-02-2020 10:32:00 + -BÜYÜKKILIÇ GÖNÜLLÜ KÜLTÜR TEŞÜKKÜLLERİNİN TOPLANTISINDA KONUŞTU

            “2020 YATIRIMLARLA GEÇECEK”

   Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, gönüllü kültür teşekküllerinin düzenlediği toplantıya katıldı. Başkan Büyükkılıç, Ankara’da yaptıkları girişimler sonucu 1 milyar TL’nin üzerinde bir yatırıma vesile olduklarını kaydetti.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri’deki birlik beraberliğe değinerek “Birlik beraberliğimiz bereketimiz” dedi. Gönüllü kültür kuruluşlarının çalışmalarından da bahseden Başkan Büyükkılıç, “Sadece ilimiz için değil dünya için kaygısı, sevdası, derdi olan güzide bir topluluksunuz” diye konuştu. Başkan Büyükkılıç daha sonra 2019 yılında yaptıkları yatırım ve hizmetleri içeren bir videoyu katılımcılarla paylaştı.
   Konuşmasında 2020 yılı yatırımlarına da değinen Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, 2020 yılının yine yatırımlarla dolu dolu geçeceğini söyledi. Kayseri’nin yatırımlarını Ankara’da yakından takip ettiklerini ve bu yıl içinde bazı projelerin temelinin atılacağını vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “İnşallah Ankara’da yaptığımız görüşmelerle 1 milyar TL’nin üzerinde bir yatırıma vesile olacağız. Böylece Kayseri’nin işini nasıl takip ettiğinin sonuçlarını alacağız” dedi.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, daha sonra toplantıya katılanlar tarafından yöneltilen soruları cevaplandırdı.
   Kurum HaberHABER VİDEOSU

Bu haber 463 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR