Bugun...
İYİ PARTİ BÜYÜKŞEHİR ADAYI DURSUN ATAŞ;
Tarih: 14-03-2019 10:45:00 Güncelleme: 14-03-2019 12:58:00 + -İYİ PARTİ BÜYÜKŞEHİR ADAYI DURSUN ATAŞ;

            “BU MEMLEKET 15 AİLENİN HEGEMONYASINDAN KURTULACAK”

   İYİ Parti Büyükşehir adayı ve aynı zamanda Milletvekili Dursun Ataş, Eskişehir Bağları ve İldem’de vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretlerinde, “Bu memleket 15 ailenin hegemonyasından kurtulacak. Kimseyi ötekileştirmeden, yandaşa değil vatandaşa hizmet edeceğiz. Herkesin belediyesi olacağız” diyen Ataş, Suriyelilerle ilgili de dikkat çeken ifadeler kullandı. Ataş, “Eskişehir Bağları, Suriye Bağları olmuş” dedi.
   Büyükşehir adayı Dursun Ataş, 31 Mart’ta yapılacak seçimlere yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Her yer de yoğun ilgi gören Ataş, vatandaşın dertlerini dinliyor, projelerini, hedeflerini anlatıyor. Ataş, çalışmalarına bu kez de Eskişehir Bağları ve İldem bölgesinde devam etti.
   Burada vatandaşlar seslenen Ataş, milletin ekonomik sıkıntılarla baş başa bırakıldığını belirterek, yerelde de hak ettiği hizmeti yıllardır alamadığını ifade etti. Konuşmasında “Eskişehir Bağları, Suriye Bağları olmuş. Google’ye de yazarsanız görürsünüz” diyen Ataş, “Eskişehir Bağlarını ziyaret ediyorum, toplantılar yapıyorum. Tüm Türkiye biliyor ki Eskişehir Bağları, Suriye bağları oldu. Google’ye yazın Suriye bağları yazıyor. Öncelikle hizmet gelecekse bu mahallelerimize gelecek. Buralarda başlayacak. Biz sadece belirli mahallelere hizmet vermeyeceğiz. Her yere eşit hizmet sunacağız. Bu memleket 15 ailenin hegemonyasından kurtulacak. Büyükşehir Belediyesi sadece bir kesimin değil, herkesin belediyesi olacak. Fakir, fukaranın belediyesi olacak. Biz herkese, her yere adil hizmet götüreceğiz, ayrım yapmayacağız. Suriyelilere giden her kuruşta kesilecek ve bu memleketin evlatlarına verilecek” diye konuştu.
   İldem bölgesinde de pazar yeri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Ataş, vatandaşların dertlerini dinledi. Vatandaşlarla sohbet eden, dertleri dinleyen Ataş, çözüm önerilerini anlattı. Vatandaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür eden Ataş, “Kimseyi ötekileştirmeden, yandaşa değil vatandaşa hizmet edeceğiz.
   Tüm hemşerilerime söz veriyorum bir kesimin değil, her kesimin, herkesin belediye başkanı olacağım. Vatandaşlarımıza ilgilerinden de desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
   Bu desteklerin, umutlarının ve inançlarının karşılığını hizmetlerimizle vereceğimizden hiçbir hemşerimin şüphesi olmasın” dedi.
   Haber MerkeziHABER VİDEOSU

Bu haber 171 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR