Bugun...
İYİ PARTİ MELİKGAZİ İLÇE BAŞKANI ERDAL DAĞ GÜVEN TAZELEDİ
Tarih: 09-06-2020 08:07:00 + -İYİ PARTİ MELİKGAZİ İLÇE BAŞKANI ERDAL DAĞ GÜVEN TAZELEDİ

   İYİ Parti Melikgazi İlçe Kongresini yaptı.  Erdal Dağ ile Alkan Okuyucu’nun yarıştığı kongrede seçimi mevcut Başkan Erdal Dağ kazandı. Dağ, 229 oy alırken rakibi Okuyucu ise 142 oy aldı.
  İyi Parti Melikgazi İlçe Kongresini yaptı. Melikgazi Belediyesi konferans salonunda gerçekleştirilen kongreye  İyi Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, İl Başkanı Süleyman Bozkurt, ilçe başkanları ile kalabalık bir partili katıldı.
   Kongreye partililere seslenen İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Birlik ve beraberlik ruhuyla gerçekleşen Melikgazi ilçe kongremizin şehrimize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum. Kongre sürecini demokrasi şölenine dönüştüren başkan adaylarımıza teşekkür eder, başarılar dilerim” dedi. Yapılan kongrede ilçe başkanlığına yeniden seçilen Erdal Dağ ise sosyal medya hesabından bir teşekkür metni yayınladı. Başkan Erdal Dağ,şunları kaydetti. "hafta sonu yapılan,dostluk ve şölen havasında geçen olağan Melikgazi ilçe başkanlığı kongresinde oy vermeye gelen 375 delegemizin 229'unun takdiriyle yeniden Melikgazi İlçe Başkanı seçilmiş bulunmaktayım. Kongremize %87 gibi oldukça yüksek bir oranla katılım sağlayıp,partimize ve demokrasiye sahip çıkan koca yürekli delegelerimize,Divanda kongremizi hakkaniyet ve sükunetle yöneten Mustafa Öztürk hocama ve değerli divan üyelerimize,.Bu güzel günümüzde bizlere destek olan ve yalnız bırakmayan Millet Vekilimiz Sayın Dursun Ataş 'a,.Yerel basın mensuplarına, İlçe seçim kurulunun çok değerli temsilcilerine ve seçimin emniyetini ve düzenini sağlayan Emniyet teşkilatımızın fedakâr çalışanlarına,Beraber adaylık yarışında mücadele ettiğimiz kıymetli kardeşim Alkan Okuyucu ve arkadaşlarına, Seçilmem için gece gündüz çalışarak maddi,manevi ve fiziksel destek veren başta Sebati Ataman başkanım ve ekip arkadaşlarıma,Her zaman desteğini yanımda hissettiğim kıymetli eşim Güler Funda Dağ 'a Teşekkür eder,tüm İYİ Parti ailesini saygı,sevgi ve muhabbetle selâmlarım.Bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun. Haber: Mehmet Yılmaz
Bu haber 38 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR