Bugun...

KTO VE ORAN ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI
Tarih: 09-10-2019 10:37:00 + -KTO VE ORAN ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

   Ticaret Odası(KTO) ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı(ORAN) arasında imzalanan ‘KTO Dijital Dönüşümle Kalite Artırımı Eğitim ve Danışmanlık Projesi’ protokol imzasında konuşan Ömer Gülsoy, “Dijital dönüşümle üyelerimize daha iyi hizmet edeceğiz” dedi.  
   Ticaret Odası’nın bu destekle beraber çok önemli bir ivme kazanacağını ve son dönemlerde kendilerini geliştirmek adına çok önemli projeler sunduğunu söyleyen ORAN Genel Sekreteri Ahmet Emin Kilci, kalite entegrasyon sistemlerinde çok daha iyi kurulum yapılacağını belirtti.
  KTO yönetim kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, yeni projelerle hem üyelerin hem de Kayseri’nin hayat standartlarını arttırmak ve ülke ekonomisine katkı sunmak istediklerini söyleyerek sözlerine şu şekilde devam etti: “Bizim bütün hedefimiz, üyelerimize en iyi şekilde hizmet edebilmek. Kayseri Ticaret Odasının 19 bine yakın üyesi var. Üyelerimizin ve Kayserimizin hayat standartlarının yükseltilmesi, ticaretin artması ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için çalışmalarımız devam ediyor. Daha önce aldığımız dijital dönüşüm desteğinin 2. olmuş oldu. artık globalleşen bir dünyada yaşıyoruz ve dijitalleşmek mecburiyetimiz var ancak rekabet edebilme şansımızın yükselmesi ve dünyayla da rekabet edebilmemiz için her şirketimizin ve her üyemizin de dijitalleşmeye önem vermesi lazım. Siz de bu bağlamda üyelerimize daha iyi hizmet edebilmek ve rekabet şanslarını arttırabilmek için de dijitalleşmede kalite artırımı olarak bu destek programında bize yardımcı oldunuz. Biz de üyelerimize en iyi şekilde hizmet edebilmenin gayreti içerisinde olacağız. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla da tekrar başka destek projelerinde sizlerle birlikte çalışacağımızı belirtmek istiyorum.”
   İHA
Bu haber 167 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR