Bugun...
MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA PALANCIOĞLU;
Tarih: 11-07-2019 10:31:00 Güncelleme: 11-07-2019 10:50:00 + -MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA PALANCIOĞLU;

            “TARIMIN DESTEKLENMESİ VE ÇİFTÇİ MALLARININ KORUNMASI ÖNEMLİDİR”

   Melikgazi ilçesinin aynı zamanda tarım yerleşimi olan dolayısı ile çiftçi malların bulunduğu bir şehir olduğunu belirten Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Tarım alanları bulunan Melikgazi çiftçilerine her türlü destek ve hizmetin verildiğini söyledi.
   Melikgazi Belediye Meclisi olarak Melikgazi Çiftçi Malları Koruma Başkanlığına üye seçimi yapılarak bu konuya verilen önemin ortaya konduğunu belirten Başkan Mustafa Palancıoğlu“Çifti Mallarını Koruma Meclisine 5 asil, 5 yedek üye seçimi yapıldı. Melikgazi Ziraat Odası Meclis Üyelerinin hazır bulunduğu oturumda yapılan seçim ile tarım, tarım alanları ve çiftçiye bir kez daha sahiplenildi” dedi.
   Melikgazi’nin aynı zamanda bir bağ ve sayfiye alanları ile çevrili yerleşim bölgesi olduğunu ifade eden Başkan Mustafa Palancıoğlu, Erciyes Dağının eteklerinde yer alan Hisarcık, Kıranardı ile başlayan ve Mimarsinan, Ağırnas ve Subaşı’na kadar giden arazilerin korunması gerektiğini bu açıdan Çiftçi Malları Koruma Başkanlığının önemli olduğunu sözlerine ekledi.
   Haber Merkezi

 

 HABER VİDEOSU

Bu haber 165 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR