Bugun...

MMHP’DEN BÜNYAN ÇIKARMASI
Tarih: 09-10-2019 10:37:00 + -MMHP’DEN BÜNYAN ÇIKARMASI

   Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı, Bünyan’a çıkarma yaptı. Bünyan İlçe Teşkilatıyla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve İl Yönetimi, Bünyan’daki ilçe teşkilatıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi.
   Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı, Bünyan’a çıkarma yaptı. Bünyan’daki sorunların çözümünü konu alan toplantıda Bünyan’ı daha yaşanır bir yer yapmak ve kalitesini arttırmak için kararlar alındı.
   Milliyetçi Hareket Partisi Bünyan İlçe Başkanı Tevfik Düzen: “Programımızda Bünyan için ne yapabiliriz konusunda dertleştik, istişare ettik. Amacımız Bünyan’ımızın sorunlarını nasıl çözeriz Bünyan için ne yapabiliriz tüm kadrolarımızla Bünyan için nasıl el ele verebiliriz, bunun mücadelesini vermek. Bu uğurda mücadele vermek bizlerin en asli görevidir. Rabbim emeklerimizi zayi etmesin inşallah. Katılımlarıyla bizleri şereflendiren herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
   Serkan Tok ise: “Milletvekilimiz Baki Ersoy Bey ile Bünyanlı hemşerilerimizin sorunlarını dinledik” dedi.
   Milletvekili Baki Ersoy da: “Biz çiftçilerimizin her daim yanındayız, problemlerinizi biliyoruz ve Allah’ın izniyle çözeceğiz...”
   Haber Merkezi

 
Bu haber 176 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR