Bugun...
MUHASEBECİLERİN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU
Tarih: 21-05-2019 10:30:00 + -MUHASEBECİLERİN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU

            YENİ BAŞKAN ALİ YEDİKAYA

   Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasında genel kurul tamamlandı. 4 grubun aday olduğu genel kurulda yarışı Ali Yedikaya önde tamamlandı. Yedikaya'nın öncülük ettiği Meslekte Kayseri Grubu yönetimde, Süleyman Şahin'in liderlik ettiği Vizyon Meslek Grubuna karşı 5-2 üstünlük sağladı.
   Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nın 23. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Cumartesi başlayan genel kurulun ikinci gününde odanın üyeleri yeni yönetim kurulunu belirlemek için oy kullandı. Seçim sonucunda Ali Yedikaya yeni başkan oldu. Genel kurula, KSMMMO Başkanı Fatih Tanrıöver, SGK İl Müdürü Hacı Ali Hasgül, oda üyeleri ve çevre illerin oda başkanları katıldı. Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın olağan üstü yönetim kurulu değişikliğinden sonraki ilk genel kurul toplantısı yapıldı.
   Genel Kurul toplantısında, Divan Başkanı olarak TÜRMOB Genel Saymanı Emre Kartaloğlu seçildi. Yönetim Kurulu Başkanlığı için Süleyman Şahin, Özkan Ulu, Ali Yedikaya ve mevcut başkan Fatih Tanrıöver aday oldu. Genel Kurula katılımın ilk defa bu kadar az olması dikkatlerden kaçmadı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Fatih Tanrıöver, katılımcılara teşekkür etti. Pazar günü ise üyeler yönetim kurulu seçmek için oy kullandı. Saat 09.00’da başlayan oy kullanma işlemleri saat 17.00’a kadar sürdü.
   Oy kullanma işlemi bittikten sonra sayıma geçildi. Sayım sonrasında Meslekte Kayseri Grubundan Ali Yedikaya, Baki Gümüşoluk, Adnan Uslular, Adil Özhan, Derya Çopuroğlu ile birlikte Vizyon Meslek Grubu’ndan Süleyman Şahin ve Selçuk Erdaş yeni yönetim kurulu seçildiler.

 
Bu haber 174 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR