Bugun...
OSMAN HAYMANA APARTMAN ZİYARETLERİ YAPIYOR
Tarih: 13-03-2019 10:07:00 + -	OSMAN HAYMANA APARTMAN ZİYARETLERİ YAPIYOR

   İyi Parti Talas Belediye Başkan adayı Osman Haymana, seçim çalışmalarına Yenidoğan Mahallesi’nde apartman ziyaretleriyle devam etti. Haymana; “Talas’ı yaşanabilir bir ilçeye dönüştürmek ve geleceğe taşımak için hemşerilerime bir kez daha söz veriyorum. Talas iyi olacak” dedi.
   Apartmana girip tek tek zillere basıp kendini tanıtan Osman Haymana projelerini anlatıyor. Kapısını açtığında tokalaşmakla kalmayan vatandaşlar Osman Haymana’ya sarılarak, “Bu millete umut oldun. Önceki seçim döneminde bizlere söz verip de sözünü tutmayanlardan Talas’ı kurtar” dedi.
   Gördüğü ilgiden memnun olan İyi Parti Talas Belediye Başkan adayı Osman Haymana, “Bir söz vermenin sorumluluğunu çok iyi biliyorum. Bu millete söz verip de yerine getirmeyenlerin vicdanı rahat mı bilmiyorum ama ben bir söz versem ve yerine getirmesem uykularım kaçar, sokağa çıkamaz hale gelirim. Bu Millet ağzımızdan çıkan her söze inanıyor. Bu milleti kimsenin kandırmaya hakkı yok. Milletimiz bu ülkenin nasıl kurulduğunu ve kazanıldığını çok iyi biliyor. Hepimizin dedesinin kanlarıyla kurulan bir ülkede kimsenin kimseyi kandırmaya hakkı yoktur. Hele hele hizmet için sorumluluk üstlenen ve milletin desteğiyle koltuğa oturanların hiçbir şekilde milletimizi kandırma hakkı yoktur. Çok uzak değil daha 90’lı yılların sonuna kadar Yeşil Talas olarak anılan ilçemizde yeşile dair bir kalıntı yok! Betonlaşmaya mahkum edilen ilçemizde milletimizin rahat nefes alacağı, günün stresini atacağı ortamlar yok! Nereye gitse para. Ücretsiz olarak yararlanacağı belediye tesisi yok! Nüfusu her geçen gün artan ve eğitim çıtası her geçen gün yükselen tarihi ve doğal güzellilere sahip ilçemizin turizm değeri yok! Olmadığı gibi bunlara dair bir çalışma da yok! Talaslı hemşerilerimiz olmayan ve yapılmayan hizmetlerin Talas’a neler kaybettirdiğini çok iyi biliyor. Biz kaybedilen değerlerimizi yeniden kazanacağımız gibi, değerlerimize değer katacak projelerimizi söz verdiğimiz gibi yerine getireceğiz. Talas’ı yaşanabilir bir ilçeye dönüştürmek ve geleceğe taşımak için hemşerilerime bir kez daha söz veriyorum; Talas İyi Olacak” dedi.
   Haber Merkezi
Bu haber 151 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR